Dynamiczne filtrowanie

Moduł dla Prestashop

Standardowe filtrowanie produktów widoczne w wielu sklepach internetowch bardzo często wiąże się z koniecznością przeładowania strony. O ile przy szybkim łączu nie jest to problemem, o tyle gdy łącze nie jest tak stabilne, to klienci mogą odczuć lekką irytację w wyniku oczekiwania. Dodatkowo podczas ponownego łączenia mogą pojawić się błędy np. związane z chwilowym rozłączeniem internetu lub spowolnieniem serwera. Rozwiązaniem na tem problem jest dynamiczne filtrowanie.

Moduł, który zrealizowaliśmy, umożliwia dynamiczne filtrowanie produktów według wybranych atrybutów. Cechy dostępne przy filtrach są automatycznie zaciągane ze specyfikacji produktów. Gdy klient wybiera konkretną opcję filtrowania, to system w ułamku chwili przeładowuje dynamicznie ofertę i pokazuje wybrane do upodobań klienta produkty. Użytkownik może zaznaczać wiele warunków, a system za każdym razem będzie poszukiwał asortymentu, jaki spełnia wszystkie z nich.

Dynamiczne Filtrowanie

Dynamiczne filtrowanie Moduł dla Prestashop Standardowe filtrowanie produktów widoczne w wielu sklepach internetowch bardzo często wiąże się z koniecznością przeładowania

Date:

Zamknij
type characters to search...
Zamknij