Moduł do zarządzania reklamami

Moduł dla WordPress

Jednym z głównych środków zarobku serwisów informacyjnych są reklamy. Niektórzy właściciele korzystają wyłącznie z AdSense, ale część z nich dystrybuuje również reklamy, które sprzedaje osobiście w ramach współpracy z zewnętrznymi firmami. Dla jednego z portali informacyjnych przygotowaliśmy moduł do WordPress pozwalającego wyświetlać, zarządzać i pobierać statystyki dotyczące wyświetlania reklam w serwisie.

W ramach modułu została stworzona sieć reklamowa w całym serwisie. Dzięki temu dodając reklamę nasz klient może zaznaczając checkbox wskazać gdzie chce ją wyświetlać. Ponadto system zlicza ilość wyświetleń oraz kliknięć w reklamę, które powodują przekierowanie pod wskazany link. Taki system pozwala sprawnie dystrybuować powierzchnie reklamowe i dostarczać partnerom kluczowe informacje odnośnie popularności materiałów promocyjnych.

Moduł do zarządzania reklamami

Moduł do zarządzania reklamami Moduł dla WordPress Jednym z głównych środków zarobku serwisów informacyjnych są reklamy. Niektórzy właściciele korzystają wyłącznie

Date:

Zamknij
type characters to search...
Zamknij