Predefiniowane kombinacje

Moduł dla Prestashop

Często spotykanym problemem przy budowaniu produktów w systemie Prestashop jest zbyt wiele kombinacji. Jeśli posiadamy duża atrybutów, to w jednym egzemplarzu oferty może powstać nawet kilka tysięcy kombinacji. Niestety często serwer nie jest w stanie przetworzyć takiej ilości. Nawet jeśli się to uda, to ustawienie cen dla kilku tysięcy pozycji jest praktycznie niewykonalne.

Tym samym dla jednego ze sklepów wdrożyliśmy moduł, który pozwala ustawić predefiniowane opcje – w tym przypadku podstawy do produktu – które nie są kombinacjami, ale można dodać je do produktu jednocześnie, dynamicznie podnosząc ich wartość (cena wybranego atrybutu jest ustalana przy jego dodawaniu w panelu). Tym samym uniknęliśmy potrzeby generowania kolejnych kombinacji i te same funkcjonalności obsłużyliśmy w o wiele bardziej optymalny sposób.

Predefiniowane kombinacje

Predefiniowane kombinacje Moduł dla Prestashop Często spotykanym problemem przy budowaniu produktów w systemie Prestashop jest zbyt wiele kombinacji. Jeśli posiadamy duża atr

Date:

Zamknij
type characters to search...
Zamknij