e-Marketing w pakiecie Platynowym

SEO + Google Ads + Social Media + Facebook Ads + Remarketing + Śledzenie marki + Komunikacja z influencerami + Wizytówka Google

Pakiet Platynowy

20 000 zł netto / msc

Co zawiera pakiet Platynowy?

Kompleksowe wsparcie specjalistów od e-Marketingu

Pozycjonowanie strony (SEO) – 8000 zł netto / msc

Jedna z podstawowych usług w strategii marketingu długofalowego, która pozwala w perspektywie czasu pozyskiwać ogromny ruch na stronę, a tym samym nowych klientów. Nasza agencja nie ogranicza się co do ilości fraz – celem naszych specjalistów jest wypromowanie Twojej strony na jak największą ilość wartościowych fraz. W pakiecie Platynowym budżet pozwala nam już konkurować na frazach o średniej i wysokiej konkurencji, a efekty przyjdą zdecydowanie szybciej niż w pozostałych pakietach.

Google Adwords – kampania tekstowa – 850 zł netto (obsługa) + 4500 zł netto (budżet) / msc

Kampania w Google Adwords pozwoli Ci pojawić się Twojej stronie na czołowych pozycjach w wyszukiwarce pod ustalonymi frazami już po 2 dniach od momentu podpisania umowy. Przygotujemy dla Ciebie skuteczną, konwertującą reklamę, która przyniesie Ci sprzedaż pokoi lub stolików w restauracji. Kampanie podepniemy pod nasze narzędzia analityczne, aby nieustannie usprawniać jej działanie i generować lepsze efekty.

Prowadzenie Social Media (Facebook / Instagram) – 16 postów miesięcznie – 1600 zł netto / msc

Przygotujemy identyfikację wizualną dla Twoich profili i będziemy publikować na kanałach 4 posty tygodniowo (16 postów miesięcznie). W ramach prowadzenia Social Media wlicza się przygotowanie tematów wpisów, grafik do postów oraz merytorycznego contentu. Oczywiście pomiędzy naszymi wpisami możesz również dodawać własne posty lub relacje stories.

Facebook Ads – 350 zł netto / msc (obsługa) + 3000 zł netto / msc (budżet)

Reklama sponsorowana Facebook Ads pozwoli Ci dotrzeć do potencjalnych klientów, którzy jeszcze nie obserwują Twojego profilu w Social Media. Media społecznościowe to ogromna baza potencjalnych klientów zarówno dla restauracji, jak i hoteli. Wykorzystamy możliwości kampanii sponsorowanych, aby sprowadzić do Twojego obiektu jak najwięcej osób.

Remarketing – 1000 zł netto / msc (budżet), obsługa gratis

Na listę remarketingową zbieramy wszytkie osoby, które odwiedziły wcześniej Twoją stronę internetową, a kolejno wyświetlamy im reklamy śledzące. Jest to idealne narzędzie do przypominania o swojej marce, prezentowania nowych promocji i pakietów, a także wydarzeń zorgraniozwanych wokół naszej marki.

Prowadzenie Wizytówki Google – 8 post miesięcznie + odpowiedzi na komentarze – 800 zł netto

W ramach tej usługi zadbamy o Twoją wizytówkę Google co przyniesie dla Ciebie 2 wymierne korzyści:

a) Lepsze jej pozycjonowanie w Google

b) Lepszy wizerunek restauracji – odpowiedzi na komentarze / PR

Śledzenie wpisów o Twojej marce w Internecie i reagowanie – obsługa gratis

Dokładnie monitorujemy wpisy o Twojej marce dodane w Internecie i reagujemy, aby odpowiadać na pytania klientów, budować pozytywny wizerunek marki, reagować na wpisy hejterów lub konkurencji, mieć kontrolę nad aktywnością Twojego obiektu.

Komunikacja z Influencerami – wynagrodzenie 10% od pozyskanej współpracy / budżet na współprace do ustalenia

Jeśli planujesz wypromować swój obiekt poprzez zasięgi Influencerów to pomożemy Ci pozyskać kontakty oraz atrakcyjne oferty. Posiadamy bazy osób, które z pewnością będą zainteresowane współpracą, która przyniesie Ci rozgłos i nowych klientów.

Dlaczego warto wykupić u nas pakiet marketingowy?

Twoją markę poprowadzą specjaliści od e-marketingu
Prywatny Project Manager
Atrakcyjne ceny w pakiecie
Szybki kontakt
Doświadczenie w branży Horeca
Doradztwo marketingowe
Kompleksowa obsługa
Analityka prowadzonych kampanii
Pełna transparentność
Szeroki skład GQHoreca
Śledzenie trendów rynku
Doświadczony zespół
Wsparcie graficzne
Szczegółowe raporty dla klienta
Elastyczna umowa na czas nieokreślony z 30 dniowym wypowiedzeniem
Zamknij
type characters to search...
Zamknij